ملیحه مهارتی

قسمت ۶: گفت‌وگو با ملیحه مهارتی مدیر پشتیبانی فروشندگان

Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

از تمام پادگیر‌ها می‌توانید شنونده دی‌کست باشید

اگر گیاهانی هستند که می‌توانند در هر فصل و بدون توجه به شرایط آب‌و‌هوایی سخت و نامناسب، باز شکوفه دهند، چرا ما انسان‌ها که از آن‌ها قوی‌تر هستیم نتوانیم بر سختی‌های مسیر خود غلبه کنیم و شجاعانه از موانع زندگی عبور کنیم؟ زندگی ما را آزمایش خواهد کرد و شاید باورمان را هم برای مدتی متزلزل کند، اما به ما یاد می‌دهد که به‌عنوان یک جنگجو، تکامل پیدا کنیم و قوی باشیم. اگر در زندگی با چالش‌ها روبه‌رو نشویم، تاب‌آوری نکنیم و صبور نباشیم، چگونه رشد خواهیم کرد؟

ما با شنیدن داستان آدم‌های مختلف می‌توانیم از آن‌ها الگوبرداری کنیم و در مسیر زندگی خود از تجربه‌ای که آن‌ها با ما به اشتراک می‌گذارند استفاده کنیم. یکی از افرادی که با نشستن به‌پای صحبت‌های او می‌توان این موارد را یاد گرفت، هشتادمین نفری است که در دیجی‌کالا مشغول به کار شده و هنوز هم، به فعالیت خود در این شرکت ادامه می‌دهد.

در قسمت ششم از پادکست دی‌کست با ملیحه مهارتی، مدیر پشتیبانی فروشندگان دیجی‌کالا صحبت می‌کنیم که از سال ۹۲ همکاری‌اش را با دیجی کالا آغاز کرده است. او تجربه تحصیلی و کاری‌اش را در طول این سال‌ها، با ما در میان می‌گذارد و از رمز موفقیت‌اش در طی این مسیر می‌گوید. او تجربه زیادی از کار در دیجی‌کالا دارد، چه زمانی که دیجی‌کالا خود یک فروشنده بود و چه امروز که مدیر پشتیبانی فروشندگان است.

به این قسمت از پادکست دی‌کست گوش دهید تا ملیحه را بیشتر بشناسید و بدانید که او دوست دارد چه اثری از خودش در دنیا باقی بگذارد یا چطور در شلوغی‌های کاری سعی می‌کند از غوغای جهان فارغ باشد.

Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

اپیزود‌های دیگر

اپیزود 17

لبخندِ امید

شنیدن این اپیزود

اپیزود 16

فصل ۲ قسمت ۶ – از کنجکاوی تا رهبری در دنیای آی‌تی

شنیدن این اپیزود

دی‌کست مهسا علی‌طلب
اپیزود 15

فصل ۲ قسمت ۵ – از عشق به ادبیات تا حساس‌ترین تصمیم زندگی!

شنیدن این اپیزود

دی‌کست امیرارسلان نجاتی
اپیزود 14

فصل ۲ قسمت ۴ – صعود پله‌های ترقی با جوراب‌های رنگی – روایتی از زندگی امیرارسلان نجاتی

شنیدن این اپیزود

فرزاد پیوس دی‌کست
اپیزود 9

فصل ۲ قسمت ۳ – فرشاد نه! فرزاد پیوس – روایتی از زندگی فرزاد پیوس

شنیدن این اپیزود

پوریا رحیمی - دی‌کست
اپیزود 8

فصل ۲ قسمت ۲ – بر فرازِ نشیب‌های زندگی – روایتی از زندگی پوریا رحیمی

شنیدن این اپیزود