2023-01-19 11:32:00
مانده تا شروع
رویداد eventtitle

حدود ۲ خط توضیح در مورد رویداد و ماهیت آن

برای چه افرادی مناسب است؟

ارزش‌های دیجی‌کالا ستون‌هایی هستند که زندگی کاری ما روی آن‌ها استوار شده است؛ ارزش‌هایی که با دقت و حساسیت زیادی انتخاب شده‌‌اند. بر اساس همین ارزش‌ها، هر اتفاق و فعالیت تازه در دیجی‌کالا هویتی جدید و ناب پیدا می‌کند. ما در دیجی‌کالا با همراهی هم این ارزش‌ها را محقق می‌کنیم و برای پایبندی به آنها مشوق همدیگر هستیم.

کارگروهی

اشتیاق برای تعالی

مشتری محوری

نتیجه‌گرایی

شرکت‌کننده‌ها می‌گویند

تجربه این رویداد چطور است؟

سلام! من یه متن کوچیکم اما رویاهای بزرگی دارم. دوست دارم جهان رو تغییر بدم اما فهمیدم که اول باید خودم تغییر کنم. برای تغییر به کمکت نیاز دارم. پس ۲ بار بزن روم تا تغییرم بدی...سلام! من یه متن کوچیکم اما رویاهای بزرگی دارم. دوست دارم جهان رو تغییر بدم اما فهمیدم که اول باید خودم تغییر کنم. برای تغییر به کمکت نیاز دارم. پس ۲ بار بزن روم تا تغییرم بدی...سلام! من یه متن کوچیکم اما رویاهای بزرگی دارم. دوست دارم جهان رو تغییر بدم اما فهمیدم که اول باید خودم تغییر کنم. برای تغییر به کمکت نیاز دارم. پس ۲ بار بزن روم تا تغییرم بدی...سلام! من یه متن کوچیکم اما رویاهای بزرگی دارم. دوست دارم جهان رو تغییر بدم اما فهمیدم که اول باید خودم تغییر کنم. برای تغییر به کمکت نیاز دارم. پس ۲ بار بزن روم تا تغییرم بدی...

رویداد eventtitle

۱۲ تا ۱۳ شهریور

درباره رویدادها سوالی دارید؟

در بخش «فرصت‌های همکاری» می‌توانید موقعیت‌های شغلی فعلی را ببینید و درخواست خود را ارسال کنید.

بعد از اینکه شما درخواست خود را ثبت کردید، همکارهای ما سوابق شما را بررسی می‌کنند. در صورتی که توانمندی‌های شما با نیازهای ما مطابقت داشته باشد، برای هماهنگ کردن زمان مصاحبه با شما تماس می‌گیریم. ما در دیجی‌کالا دو نوع مصاحبه داریم: مصاحبه منابع انسانی و مصاحبه فنی. در این مصاحبه‌ها شما هم فرصت دارید تا ما را ارزیابی کنید. بعد از طی کردن این مراحل، برای شما پیشنهاد حقوقی ارسال می‌کنیم و در صورت توافق، عضوی از خانواده دیجی‌کالا خواهید شد.

مهم‌ترین مزیت ما فرهنگ سازمانی دوستانه و شفاف است که باعث می‌شود محیطی سرشار از همراهی، یادگیری و رشد سریع داشته باشیم. علاوه بر آن، مزایای مادی همکاری با دیجی‌کالا شامل برنامه‌های توسعه و دوره‌های آموزشی، دورهمی‌ها، تقدیرهای دوره‌ای، معاینات پزشکی، بیمه تکمیلی، و خرید قسطی از سایت نیز می‌شود.

ما با توجه به فرصت‌های همکاری مختلف، در کانال‌ها و سایت‌های گوناگونی آگهی می‌دهیم. به طور کلی می‌توانید آگهی‌های همکاری را در سایت فرصت‌های همکاری با ما، لینکداین دیجی‌کالا و اینستاگرام Digikala.Life ببینید.

در «صفحه اصلی» می‌توانید ارزش‌ها و هویت ما را بیشتر بشناسید. همچنین با دنبال کردن صفحه اینستاگرام Digikala.life می‌توانید بیشتر با محیط و فرهنگ کاری ما آشنا شوید.

در یک بازه زمانی یکسان، بهتر است حداکثر برای ۳ فرصت همکاری درخواست ارسال کنید. در این صورت همکاران ما می‌توانند روی شناخت توانمندی‌های شما بیشتر تمرکز کنند.

در دیجی‌کالا تجربه و دانش مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و داشتن مدرک تنها معیار ما برای سنجش افراد نیست. مثلا در تیم تکنولوژی برنامه‌نویس‌های توانمندی با ما همکاری می‌کنند که مدرک مرتبط ندارند.

همکاران ما به محض دریافت رزومه شما آن را بررسی می‌کنند. اگر توانمندی‌های شما و شغل مورد درخواست با هم متناسب باشند، با شما تماس می‌گیریم. این فرآیند ممکن است تا دو ماه طول بکشد.

ما در دیجی‌کالا بیش از ۸۲۰ تنوع شغلی داریم و در مقاطع زمانی مختلف برای همکاری با افراد جدید مشتاقیم. این فرصت‌های همکاری به طور کلی در زمینه‌های برنامه‌نویسی و تکنولوژی، بازاریابی، بازرگانی و فروش، مالی، منابع انسانی، حوزه‌های حقوقی، تولید محتوا، امور مشتریان، حمل‌و‌نقل، انبار و عملیات هستند.

شما می‌توانید از اینجا فرم درخواست همکاری در تیم عملیات را پر کنید. به محض نیاز به همکار جدید، همکاران ما مشخصات شما را بررسی می‌کنند و با شما تماس خواهند گرفت.

بله. تعداد زیادی از همکارهای ما در تیم‌های مختلف دورکار هستند. اما در بعضی از تیم‌ها مثل تیم عملیات، حضور همکار در شرکت ضروری است.