تیم‌ها و راهبر‌های دیجی‌کالا

ارتباطات سازمانی

تیم ارتباطات دیجی‌کالا راوی قصه‌های دیجی‌کالا است و مهمترین مسئولیت آن حفاظت از خوشنامی، اعتبار برند و تقویت اعتماد مخاطبین و ذی‌نفعان دیجی‌کالاست . ما اینجاییم تا صدای شما و تیم‌های مختلف دیجی‌کالا باشیم و همینطور صدای مخاطبان گسترده دیجی‌کالا به داخل سازمان.

زیرمجموعه‌های تیم ارتباطات سازمانی

گروه‌هایی که در تیم ارتباطات سازمانی فعالیت دارند

تیم روابط عمومی و ارتباط با رسانه‌ها

این تیم آگاهی از خدمات و نوآوری‌هایی گوناگونی که همکاران دیجی‌کالا در بخش‌های مختلف سازمان توسعه می دهند را با تولید محتواهای گوناگون نظیر مصاحبه‌ها، بیانیه‌های مطبوعاتی، مقاله‌ها و یادداشت‌ها، ویدیو و ...ارتقا می دهد. برای این کار از کانال‌های مختلف ارتباطی، از شبکه‌های اجتماعی تا وبسایت درباره‌ی دیجی کالا استفاده می شود. همینطور ساختن ارتباط سازنده با رسانه‌ها به عنوان یکی از ذی نفعان کلیدی دیجی‌کالا و نمایندگان افکار عمومی، مسئولیت این تیم است.

تیم

(Social Communication Engagement Team)

SCET

تیم تعامل در شبکه‌های اجتماعی مسئول تعامل با کاربران دیجی‌کالا در شبکه‌‌های اجتماعی است و همینطور پایش رسانه‌ها، شنیدن شبکه‌های اجتماعی و (Social Listening) تحلیل داده‌های شبکه‌های اجتماعی. شبکه‌های اجتماعی امروز اصلی‌ترین تکنولوژی ارتباطی و ابزار شبکه‌سازی اجتماعی هستند و به همین دلیل برای تیم ارتباطات دیجی کالا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مدیریت ارتباطات بحران و پیشگیری از آن‌ نیز یکی از مسئولیت‌های مهم این تیم است.

تیم مسئولیت اجتماعی

تیم مسئولیت‌های اجتماعی دیجی‌کالا راهبر استراتژی های مسئولیت‌های اجتماعی، امور بشردوستانه و خیرخواهانه و اقدامات محیط زیستی دیجی‌کالاست. از پلتفرم دیجی کالا مهر و همکاری با موسسات مردم‌نهاد، تا پروژه ‌های مرتبط با کاهش آلاینده‌ها، کاهش مصرف کاغذ و پلاستیک، حمایت از کسب وکارهای کوچک، توانمندسازی کسب‌وکارهای بومی محلی و روایت داستان‌های آن‌ها و ... مسئولیت این تیم با همکاری تیم‌های مرتبط دیجی کالاست.

تیم داستان‌گویی با داده‌ها

دیجی‌کالا به عنوان تکنولوژی‌محورترین شرکت ایرانی مملو از داده و اطلاعات است. استخراج، تحلیل، مصورسازی و داستان‌پردازی با این داده‌ها مسئولیت اصلی این تیم است. گزارش‌های سالانه و تخصصی گروه دیجی‌کالا در بخش های مختلف از مسئولیت های اصلی این تیم در تعامل با سایر تیم‌های مرتبط است.

تیم رویداد

این بخش مسئول برگزاری تمامی رویدادها و ایونت هایی است که در گروه دیجی‌کالا برای ذی نفعان مختلف برگزار می شود؛ از کنفرانس های مطبوعاتی و رویدادهای معرفی و رونمایی سالانه تا تورهای مراکز پردازش دیجی کالا و رویدادهای داخلی دیجی‌کالا.

تیم ارتباطات حاکمیتی

ارتباط موثر و ایجاد فهم مشترک با نهادهای مختلف دولتی، قضایی و قانون‌گذاری و ایجاد محتواهای متناسب از مسيولیت های اصلی این تیم است.

راهبرهای تیم ارتباطات سازمانی

افرادی که گروه‌های تیم ارتباطات سازمانی را رهبری می‌کنند

فرصت‌های همکاری با تیم ارتباطات سازمانی

فرصت‌هایی برای اینکه رویاهای خودتان را در خانواده دیجی‌کالا بسازید

فرآیند جذب در دیجی‌کالا

تطابق با شرایط کیفی
تطابق با فرهنگ سازمانی
تطابق دانش تخصصی
توافق‌های مالی
صحت سوابق شغلی
شروع همکاری

خانواده دیجی‌کالا

تیم‌هایی که به خلق یک تجربه بی‌نظیر برای کاربران کمک می‌کنند

محصول

این تیم مسئول تعریف و محافظت از چشم انداز و ماموریت محصول است

حقوقی

این تیم وظیفه ارائه خدمات گسترده حقوقی را بر عهده دارد.

بازاریابی

جذب مشتری و خلق برند دیجی‌کالا بخشی از وظایف این تیم است.

ریسک، حسابرسی و انطباق

این تیم ذی‌نفعان را از رسیدن شرکت به اهداف تعیین‌شده‌ مطمئن می‌کند.

عملیات

تیم عملیات مسئول هماهنگی همه فرآیندهای خرید از دیجی‌کالاست.

توسعه‌ کسب‌وکار

این تیم فرصت‌های موجود برای توسعه‌ی کسب‌و‌کار را شناسایی می‌کند.

بازرگانی

این تیم روی مدیریت و توانمندسازی فروشندگان و تامین‌کنندگان تمرکز دارد.

تکنولوژی

تیم تکنولوژی بستر لازم را برای ارائه خدمات باکیفیت به کاربران فراهم می‌کند.
آیا سوال دیگری درباره فرآیند جذب دیجی‌کالا دارید؟