پرسش‌های متداول

پاسخ سوال‌های پرتکرار درباره فرآیند جذب و همکاری با دیجی‌کالا

در بخش «فرصت‌های همکاری» می‌توانید موقعیت‌های شغلی فعلی را ببینید و درخواست خود را ارسال کنید.

بعد از اینکه شما درخواست خود را ثبت کردید، همکارهای ما سوابق شما را بررسی می‌کنند. در صورتی که توانمندی‌های شما با نیازهای ما مطابقت داشته باشد، برای هماهنگ کردن زمان مصاحبه با شما تماس می‌گیریم. ما در دیجی‌کالا دو نوع مصاحبه داریم: مصاحبه منابع انسانی و مصاحبه فنی. در این مصاحبه‌ها شما هم فرصت دارید تا ما را ارزیابی کنید. بعد از طی کردن این مراحل، برای شما پیشنهاد حقوقی ارسال می‌کنیم و در صورت توافق، عضوی از خانواده دیجی‌کالا خواهید شد.

مهم‌ترین مزیت ما فرهنگ سازمانی دوستانه و شفاف است که باعث می‌شود محیطی سرشار از همراهی، یادگیری و رشد سریع داشته باشیم. علاوه بر آن، مزایای مادی همکاری با دیجی‌کالا شامل برنامه‌های توسعه و دوره‌های آموزشی، دورهمی‌ها، تقدیرهای دوره‌ای، معاینات پزشکی، بیمه تکمیلی، و خرید قسطی از سایت نیز می‌شود.

ما با توجه به فرصت‌های همکاری مختلف، در کانال‌ها و سایت‌های گوناگونی آگهی می‌دهیم. به طور کلی می‌توانید آگهی‌های همکاری را در سایت فرصت‌های همکاری با ما، لینکداین دیجی‌کالا و اینستاگرام Digikala.Life ببینید.

در «صفحه اصلی» می‌توانید ارزش‌ها و هویت ما را بیشتر بشناسید. همچنین با دنبال کردن صفحه اینستاگرام Digikala.life می‌توانید بیشتر با محیط و فرهنگ کاری ما آشنا شوید.

در یک بازه زمانی یکسان، بهتر است حداکثر برای ۳ فرصت همکاری درخواست ارسال کنید. در این صورت همکاران ما می‌توانند روی شناخت توانمندی‌های شما بیشتر تمرکز کنند.

در دیجی‌کالا تجربه و دانش مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و داشتن مدرک تنها معیار ما برای سنجش افراد نیست. مثلا در تیم تکنولوژی برنامه‌نویس‌های توانمندی با ما همکاری می‌کنند که مدرک مرتبط ندارند.

همکاران ما به محض دریافت رزومه شما آن را بررسی می‌کنند. اگر توانمندی‌های شما و شغل مورد درخواست با هم متناسب باشند، با شما تماس می‌گیریم. این فرآیند ممکن است تا دو ماه طول بکشد.

ما در دیجی‌کالا بیش از ۸۲۰ تنوع شغلی داریم و در مقاطع زمانی مختلف برای همکاری با افراد جدید مشتاقیم. این فرصت‌های همکاری به طور کلی در زمینه‌های برنامه‌نویسی و تکنولوژی، بازاریابی، بازرگانی و فروش، مالی، منابع انسانی، حوزه‌های حقوقی، تولید محتوا، امور مشتریان، حمل‌و‌نقل، انبار و عملیات هستند.

شما می‌توانید از اینجا فرم درخواست همکاری در تیم عملیات را پر کنید. به محض نیاز به همکار جدید، همکاران ما مشخصات شما را بررسی می‌کنند و با شما تماس خواهند گرفت.

بله. تعداد زیادی از همکارهای ما در تیم‌های مختلف دورکار هستند. اما در بعضی از تیم‌ها مثل تیم عملیات، حضور همکار در شرکت ضروری است.

فرایند جذب در دیجی‌کالا

تطابق با شرایط کیفی
تطابق با فرهنگ سازمانی
تطابق دانش تخصصی
توافق‌های مالی
صحت سوابق شغلی
شروع همکاری

فرصت‌های همکاری با

فرصت‌هایی برای افراد خلاق، منعطف و پیشرو که دوست دارند در شکل‌گیری داستان موفقیت فناوری‌محور دیجی‌کالا نقش داشته باشند.